07
04.2011

Dzień Służby Zdrowia

Drukuj

Dzień Służby Zdrowia

Z okazji Dnia Służby Zdrowia na adres Szpitala Wojewódzkiego nadszedł list z życzeniami od Pani Senator Grażyny Anny Sztark, wicemarszałka Senatu RP, który cytujemy w całości: 

„Z okazji Dnia Służby Zdrowia na ręce Pana Dyrektora dr n. med. Mariusza Pietrzaka składam serdeczne podziękowania za ofiarną i ciężką pracę w trudnej i odpowiedzialnej służbie na rzecz pacjentów – wszystkim pracownikom Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie. Podejmując się misji ratowania zdrowia i życia drugiego człowieka zasługujecie Państwo na najwyższy szacunek i słowa uznania.  Państwu osobistej satysfakcji z trudnej, ale jakże potrzebnej pracy, na rzecz drugiego człowieka, a także wytrwałości i cierpliwości w walce o życie i zdrowie innych oraz wszelkiego powodzenia w życiu prywatnym. Niech wytrwałość, konsekwencja w działaniu, a także ludzka życzliwość towarzyszy Wam w codziennej pracy."

Z wyrazami szacunku Grażyna Anna Sztark

Cytujemy także treść listu z życzeniami nadesłanymi przez Pana Posła Stanisława Gawłowskiego: "Serdecznie dziękuję za zaangażowanie w niesienie pomocy chorym i potrzebującym, a także za życzliwość, opiekę i profesjonalne podejście do pacjentów. Dyrekcji Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie, wszystkim pracownikom i personelowi medycznemu dbającym o dobro pacjentów, jak również samym pacjentom, na ręce Dyrektora Szpitala z okazji Światowego Dnia Zdrowia składam najlepsze życzenia przede wszystkim zdrowia. Niech pomyślność i dobre samopoczucie towarzyszą Państwu każdego dnia. Łączę wyrazy szacunku

Poseł na Sejm RP Stanisław Gawłowski

 

 

« powrót
SPWSZ Jednostka samorządu województwa zachodniopomorskiego
nfz
bip
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij