15
04.2013

Dziękujemy za miłe słowa

Drukuj

Na adres Dyrekcji SPWSZ napłynęły ostatnio dwa, jakże sympatyczne listy, w których nasi pacjenci oraz ich rodziny wyrażają ogromną wdzięczność lekarzom i pielęgniarkom za skuteczną pomoc w skomplikowanym procesie leczenia. Nadawcami pierwszego są Państwo Kabacińscy ze Szczecina, którzy z ogromną serdecznością dziękują Pani dr Wiesławie Wieliczko za opiekę nad ich córką: „ Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani Doktor, a także dzięki dokładności i skrupulatności w badaniu poważna choroba została szybko wykryta, zdiagnozowana i leczona. Pani Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania. Posiada rozległą wiedzę, nie tylko dotyczącą metod leczenia, ale również ośrodków w jakich to leczenie można przeprowadzić i odpowiednio pacjenta kieruje z całym zestawem koniecznych skierowań, wyników badań i często po osobistym telefonicznym ustaleniu terminu. Dzięki temu pacjent i jego rodzina nie są pozostawieni samym sobie, leczenie przebiega szybko i sprawnie”, czytamy m.in.

Drugi list przekazał Pan Cekalski z Gorzowa Wlkp, wdzięczny pacjent wraz z rodziną:

„Serdecznie dziękujemy lekarzom i pielęgniarkom z Oddziału Neurochirurgii za trud i opiekę medyczną, za wszystkie słowa otuchy i wsparcia w ciężkim okresie choroby. Szczególnie dziękujemy Panom prof. dr hab. n. med. Janowi Ślósarkowi i dr n.med. Robertowi Narolewskiemu za odwagę w przeprowadzeniu tych trudnych operacji. Pan dr n. med. Robert Narolewski wykazał się wielką wiedzą i sztuką medyczną, za którą jesteśmy bardzo wdzięczni”.

W imieniu lekarzy i pielęgniarek dziękujemy Państwu za miłe słowa i uznanie. Szczególnie pięknie zabrzmiały życzenia, które właśnie zbiegły się z obchodzonym Światowym Dniem Zdrowia.

 

« powrót
SPWSZ Jednostka samorządu województwa zachodniopomorskiego
nfz
bip
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij