09
06.2014

Pielęgniarki ze szpitala na Arkońskiej wśród najlepszych!

Drukuj

Dużym sukcesem pielęgniarek reprezentujących Szpital Wojewódzki w Szczecinie zakończył się udział w konkursie „Pielęgniarka roku 2013”. Wśród finalistek konkursu w eliminacjach regionalnych wystąpiło 9 pań:

Karolina Jerzykowska – Sztok, Beata Laskowska i Ewelina Stępień z Oddziału Chirurgii Ogólnej, Chirurgii Naczyniowej i Transplantacyjnej, Magdalena Krut – Oddział Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii, Iwona Cieślak – Aleksandrowicz – Oddział Kardiologii Dziecięcej, Małgorzata Grala, Małgorzata Kieliszek i Krystyna Dąbkowska z Oddziału Dermatologii oraz Wioletta Stranc z Oddziału Reumatologii i Rehabilitacji.

Wszystkie pielęgniarki zanotowały bardzo dobry wynik w sprawdzianie testowym, ale przepustkę do finału ogólnopolskiego rozegranego w Lublinie zdobyły Pani Magdalena Krut i Pani Iwona Cieślak – Aleksandrowicz.

Z finalistkami konkursu „Pielęgniarka roku 2013” spotkał się Dyrektor SPWSZ dr n. med. Mariusz Pietrzak, który w towarzystwie mgr Marii Smalec, Naczelnej Pielęgniarki Szpitala na Arkońskiej gratulował osiągnięć przedstawicielkom najliczniejszej grupy zawodowej szpitala oraz wręczył  okolicznościowe upominki.

Na zdjęciu od lewej: mgr M. Smalec, dyr. M. Pietrzak, M. Krut, I. Cieślak – Aleksandrowicz.     

« powrót
SPWSZ Jednostka samorządu województwa zachodniopomorskiego
nfz
bip
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij