01
12.2015

Prezenty dla małych pacjentów

Drukuj

Nasi najmłodsi pacjenci zostali dziś obdarowanie zabawkami i przyborami szkolnymi. 

- To były najprzyjemniejsze zakupy w tym roku – mówi organizator i pomysłodawca akcji Jarosław Łojko. - Dzięki rowerzystom, którzy brali udział w naszych 5 wakacyjnych podróżach mogliśmy przekazać ponad 80 artykułów na rzecz świetlicy.

Tegoroczna, druga już edycja „Rowerowych podróży” była nie tylko okazją do aktywnego spędzenia wolnego czasu na rowerze, ale i pomocy dzieciom. Wśród prezentów znalazły się nie tylko zabawki, ale i gry, kredki oraz artykuły plastyczne.

 

„Rowerowe podróże małe i DUŻE” to cykliczna akcja, której głównym założeniem jest promocja zdrowego trybu życia poprzez jazdę na rowerze oraz historii naszego regionu, którą podczas każdej wycieczki przybliżał rowerzystom przewodnik. Organizatorem akcji jest STC, czyli Stargardzkie Towarzystwo Cyklistów, we współpracy ze stowarzyszeniami SAMA RAMA z Polic, Gryfus ze Szczecina, oraz ruchem rowerowym Szczecin na Rowerach, partnerem akcji jest projekt Niewidomi na Tandemach. Inicjatorem i pomysłodawcą akcji jest Jarosław Łojko, członek Stargardzkiego Towarzystwa Cyklistów.

  

 

« powrót
SPWSZ Jednostka samorządu województwa zachodniopomorskiego
nfz
bip
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij