18
07.2017

Przeprowadzka Poradni Endokrynologicznej

Przeprowadzka Poradni Endokrynologicznej
Drukuj

Poradnia Endokrynologiczna Szpitala Wojewódzkiego przenosi się do wyremontowanego budynku przy ul. Broniewskiego 2. Nowe, świetnie wyposażone gabinety, to poprawa warunków dla pacjentów w lokalizacji znajdującej się bliżej komunikacji miejskiej.

Poradnia Endokrynologiczna w Szpitalu Wojewódzkim udziela corocznie blisko 30 tysięcy porad.Każdego dnia przyjmuje ona około stu pacjentów na wizyty do specjalistów, punktu pobrań i biopsje. Dotychczas mieściła się ona w budynku szpitala przy ul. Broniewskiego 22, dzieląc przestrzeń z Oddziałem Rehabilitacji.

W środę (19 lipca) Poradnia Endokrynologiczna zostanie przeniesiona do wyremontowanych pomieszczeń na parterze budynku administracji szpitala, przy ul. Broniewskiego 2. W tym dniu wszystkie umówione wizyty będą odbywały się jeszcze przy ul. Broniewskiego 22. Natomiast w czwartek (20 lipca) pacjenci zostaną przyjęci już w nowej lokalizacji.

Nowa poradnia zajmuje całe wyremontowane i w pełni wyposażone skrzydło na parterze budynku. Znajduje się tu 6 gabinetów lekarskich, sala pobrań, gabinet biopsji, toalety dostosowane dla osób niepełnosprawnych, poczekalnia, rejestracja oraz pomieszczenia gospodarcze. W budynku znajduje się szatnia dla pacjentów, a pomieszczenia poradni są klimatyzowane. Nowa lokalizacja to atut dla pacjentów korzystających z komunikacji miejskiej:w bliskiej odległości do przystanku linii tramwajowej nr 3 i 10 oraz autobusowej 80.

„Przebudowa budynku hotelu pielęgniarek na potrzeby poradni specjalistycznych i administracji SPWSZ” została dofinansowana ze środków Urzędu Marszałkowskiego.

 

 

« powrót
SPWSZ Jednostka samorządu województwa zachodniopomorskiego
nfz
bip
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij