26
10.2017

Centrum Diagnostyki nabiera kształtów

Centrum Diagnostyki nabiera kształtów
Drukuj

Widać już podział i kształt pomieszczeń Centralnej Diagnostyki Obrazowej, która powstaje w lokalizacji przy ul. Sokołowskiego. Trwa budowa nowej klatki schodowej.

Roboty, które rozpoczęły się 4 września br. polegają na gruntownej przebudowie pomieszczeń po byłym bloku operacyjnym na potrzeby utworzenia centralnej diagnostyki obrazowej, przebudowie istniejącej klatki schodowej (dostosowanie do obowiązujących wymogów) oraz dostosowanie pomieszczeń technicznych w poziomie piwnic. W ramach prac wymienione zostaną także wszystkie instalacje wewnętrzne. 

- Do chwili obecnej wykonano roboty rozbiórkowe i demontażowe w zakresie wszystkich branż, wykonano roboty konstrukcyjne, w tym wzmocnienia stropów pod przyszłą aparaturę medyczną, a w przeważającej części roboty murowe oraz rozprowadzenie nowych instalacji wewnętrznych (sanitarnych i elektrycznych) - mówi Klaudiusz Dziubała, p. o. Dyrektora ds. Administracyjnych SPWSZ w Szczecinie. - Widoczny jest już podział i kształt przyszłych pomieszczeń.

Wykonywane są następujace prace:

- ścianki działowe ( w fazie końcowej),
- budowa nowej żelbetowej klatki schodowej ( w obrębie wcześniej istniejącej),
- posadzki i przygotowanie do robót tynkarskich,
- wewnętrzne instalacje sanitarne wod. kan. c.o., wentylacji i klimatyzacji, oraz częściowa wymiana kanalizacji podposadzkowej
w piwnicach,
- wewnętrzne instalacje elektryczne, w tym nisko prądowe,
- wewnętrzne instalacje gazów medycznych,
- wykonanie wymaganych dodatkowych osłon stały RTG.

 

« powrót
SPWSZ Jednostka samorządu województwa zachodniopomorskiego
nfz
bip
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij