04
10.2016

Dr Sami Zeair i Małgorzata Kłys Rachwalska nominowani do tytułu Osobowości Roku

Drukuj
Ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej oraz kierownik Poradni Nabytych Niedoborów Immunologicznych zostali nominowani do tytułu Osobowość Roku w ramach plebiscytu organizowanego przez Głos Szczeciński. "Są liderami w różnych dziedzinach, wyróżniają się swą postawą, pracą działaniem, aktywnością. Jesteśmy z nich dumni, dlatego też często goszczą na łamach "Głosu" - czytamy na stronie plebiscytu.  
 
Dr Samir Zeair jest ordynatorem Oddziału Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie. Chirurg, transplantolog, który tylko w tym roku wykonał już ponad 50 przeszczepów wątroby. Lekarz z powołania, który zawsze z olbrzymią serdecznością znajduje czas dla swoich pacjentów. Jest też laureatem ubiegłorocznej edycji plebiscytu "Głosu Szczecińskiego" Hipokrates.
Swój głos na dr Zeaira można oddać wysyłając SMS o treści ZSD.10 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT).
 
Małgorzata Kłys - Rachwalska jest kierownikiem Poradni Nabytych Niedoborów Immunologicznych przy ul. Broniewskiego 12. Magister pielęgniarstwa, wiceprezes Stowarzyszenia DADU, które działa na rzecz pacjentów z HIV/ADIS. Jeżeli widzieliście kiedyś kolorowy tramwaj, z którego uśmiechnięte panie naszej poradni namawiały do skorzystania z bezpłatnych i anonimowych badań HIV, to z pewnością była wśród nich Pani Małgosia, która jest inicjatorem całej gamy działań w naszym regionie na rzecz profilaktyki HIV/AIDS.
Swój głos na panią Małgosię można oddać wysyłając SMS o treści ZSD.13 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT).

« powrót
SPWSZ Jednostka samorządu województwa zachodniopomorskiego
nfz
bip
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij