24
05.2013

Minister i wojewoda nagradzają

Drukuj

Miło nam poinformować o nagrodach i wyróżnieniach przyznanych pracownikom Szpitala „na Arkońskiej” z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej. Podczas okolicznościowego spotkania honorową odznakę „Za zasługi dla ochrony zdrowia” odebrała z rąk ministra Bartosza Arłukowicza naczelna pielęgniarka w Szpitalu Wojewódzkim w Szczecinie mgr Maria Smalec.

Listy gratulacyjne wojewody zachodniopomorskiego Marcina Zydorowicza otrzymały:

mgr Maria Smalec, mgr Barbara Burzyńska – przełożona pielęgniarek, Teresa Grzegórzek – pielęgniarka koordynująca w Poradni Kardiologicznej, Izabela Piasecka – pielęgniarka oddziałowa w oddziale neurologicznym i udarowym oraz mgr Małgorzata Dwornik – pielęgniarka oddziałowa w oddziale endokrynologii i chorób wewnętrznych.

W specjalnej dedykacji czytamy m.in. „ W tym szczególnym dniu składam wyrazy uznania i podziękowania za wszystkie dotychczasowe lata, które poświęciła Pani pracy na rzecz osób chorych i ich rodzin”.

Wyrazy wdzięczności za owocną współpracę przyjął od społeczności pielęgniarek i położnych dr n. med. Mariusz Pietrzak, prezes Okręgowej Rady Lekarskiej i dyrektor Szpitala „na Arkońskiej”. Gratulacje przekazała przewodnicząca Szczecińskiej Izby Pielęgniarek i Położnych mgr Maria Matusiak.

       
« powrót
SPWSZ Jednostka samorządu województwa zachodniopomorskiego
nfz
bip
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij