07
12.2009

Przekazanie Certyfikatu "Szpital bez bólu"

Drukuj

„Dla nas, organizatorów projektu „Szpital bez bólu” możliwość przyznania Certyfikatu
i przekazanie Szpitalowi Wojewódzkiemu w Szczecinie wiąże się z ogromną radością i satysfakcją. Sukces Państwa placówki to dowód na to, że projekt „Szpital bez bólu” spełnia swoje zadanie – motywuje szpitale do wprowadzania zmian, które realnie przyczyniają się do poprawy komfortu pacjentów poddawanych zabiegom operacyjnym i jednocześnie porządkują procedury związane z uśmierzaniem bólu pooperacyjnego”,
napisał  w specjalnym liście skierowanym do Dyrektora SPWSZ dr n. med. Mariusza Pietrzaka profesor Jan Dobrogowski, Prezes Polskiego Towarzystwa Badania Bólu.

Podczas spotkania Dyrektor Pietrzak podziękował koordynatorom programu za zaangażowanie w jego przygotowanie i wdrożenie. Szczególne słowa uznania należą się lek. med. Joannie Szczepaniak z Poradni Leczenia Bólu, pielęgniarce Annie Wrześniewskiej oraz dr n. med. Zenonowi Czajkowskiemu, Ordynatorowi Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.
Certyfikat zobowiązuje, dlatego codzienne działania Zespołów lekarsko-pielęgniarskich musi w tym względzie cechować wielka staranność i stałe doskonalenie procedur medycznych.

{gallery}113:200:120:0{/gallery}

« powrót
SPWSZ Jednostka samorządu województwa zachodniopomorskiego
nfz
bip
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij