Darowizny

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące chęci wsparcia naszego szpitala przekazujemy poniżej numer konta, dedykowany działaniom szpitala w
ramach zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się SARS – CoV-2

Wpłaty z tytułem "darowizna" można przekazywać na numer konta: 

Bank PEKAO S.A. 90 1240 6292 1111 0010 7358 5182

dla przelewów zagranicznych:

Bank PEKAO S.A.
IBAN: PL90 1240 6292 1111 0010 7358 5182

kod SWIFT / BIC Banku Pekao S.A.: PKOPPLPW

Szpital Wojewódzki w Szczecinie przyjmuje pacjentów zarażonych Covid-19. Oznacza to, że to tu trafiają i trafiać będą wszyscy pacjenci z podejrzeniem koronawirusa, a następnie to tu będą oni hospitalizowani w przypadku pozytywnego wyniku i konieczności otrzymania profesjonalnej opieki medycznej.

Szpital posiada ponad 900 łóżek i najwspanialszy na świecie zespół, który z wielką determinacją i oddaniem realizuje misję opieki nad pacjentami Województwa Zachodniopomorskiego.

W konfrontacji z dużą liczbą zakażonych pacjentów, których spodziewany się w najbliższym czasie, te dwa gigantyczne filary mogą okazać się niewystarczające. Potrzebujemny dużo materiałów, środków i sprzętu.

Spotykając się z Waszymi wielkim sercami i chęcią pomocy uruchomiliśmy konto, na które można wpłacać darowizny. Zakupiony zostanie za nie niezbędny sprzęt, np. respiratory, kardiomonitory, materace przeciwodleżnowe, urządzenia do dezynfekcji powietrza.
Dziękujemy za Waszą pomoc i za wsparcie. Obiecujemy, że jak zawsze damy z siebie wszystko!

W razie pytań prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym szpitala:

Natalia Cistowska, tel. 502 833 317, natcistowska@spwsz.szczecin.pl

 

Zespół SPWSZ w Szczecinie

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij