Noclegi dla pracowników szpitala

W hotelu Rycerskim w Szczecinie, należącym do Polskiego Holdingu Hotelowego, czeka 27 pokoi przeznaczonych dla personelu medycznego, który opiekuje się pacjentami hospitalizowanymi z powodu COVID19

Każdy pokój ma osobny węzeł sanitarny, nocleg obejmuje także śniadanie. Koszty pobytu pokrywa PHH. Hotel dla medyka dedykowany jest personelowi medycznemu ze szpitala jednoimiennego przy ul. Arkońskiej w Szczecinie.

  • Miejsca zostały przygotowane z myślą o tych medykach, pielęgniarkach i diagnostach laboratoryjnych, którzy z uwagi na duże ryzyko zakażenia nie chcą narażać na ewentualne zagrożenie mieszkającej z nimi rodziny – mówi wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc - To także miejsce dla tych, którzy ze względu na dużą odległość miejsca pracy od miejsca zamieszkania nie mogą po długiej, wyczerpującej pracy wracać do domu.

Z hotelu Rycerskiego oraz ghotelu Focus  medycy, pielęgniarki i diagności, po zgłoszeniu chęci skorzystania z tej oferty Sekcji ds. Systemów Zarządzania Jakością i Szkoleń  - nr tel. 91 813 90 74. 

  • Bardzo dziękuję Prezesowi Zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego Panu Gheorghe Marianowi Cristescu za nieodpłatne przekazanie hotelu do dyspozycji naszych medyków – podkreśla wojewoda Tomasz Hinc – To wielkie wsparcie dla personelu medycznego, który tak ciężko pracuje nad opanowaniem epidemii. 
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij