13
05.2020

Szpital Wojewódzki zatrudnia

Drukuj

Nasz szpital boryka się z coraz większym problemem kadrowym, zwłaszcza grupie sanitariuszy i sanitariuszek. Dlatego pilnie poszukujemy osób do pracy na takim stanowisku.


Otrzymaliśmy od społeczności naszego regionu i całego kraju wielu pomocy i wsparcia w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Tym razem prosimy o pomoc i wparcie w pracy naszego zespołu medycznego.


Zadaniem sanitariuszki/sanitariusza będzie wspieranie personelu medycznego w codziennej pracy. Do głównych obowiązków sanitariusza należny m. in.: utrzymanie czystości w pomieszczeniach, zmiana pościeli, transport materiałów biologicznych (np. próbek krwi na terenie szpitala), czy też rozwożenie
i wydawanie posiłków.


Szpital Wojewódzki zapewnia środki ostrożności gwarantujące pracę w bezpiecznych dla zdrowia warunkach, gruntowne przeszkolenie oraz elastyczny grafik pracy. Wymagania na tym stanowisku to m. in. aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.
Na wszystkie pytania dotyczące m. in. zatrudnienia, wynagrodzenia i systemu pracy sanitariuszy odpowiada Dział Kadr i Płac SPWSZ w Szczecinie, tel. 91 813 90 36, dkp@spwsz.szczecin.pl

« powrót
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij